На Буковині вдруге проводиться семінар для керівників та лідерів громадських організацій осіб з інвалідністю

18 Червня 2013 Друкувати цю новину

В Чернівецькій області вдруге проводиться регіональний навчально-практичний семінар для керівників громадських організацій осіб з інвалідністю-членів та партнерів Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України щодо здійснення контролю за дотриманням вимог та забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими можливостями до об'єктів житлового та громадського призначення.

Так, під час відкриття семінару виконавчий директор Всеукраїнського громадського об'єднання «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» Наталія Скрипка зауважила, що під час семінару громадські організації з різних областей держави впродовж декількох днів матимуть нагоду обмінятись набутим досвідом та згодом застосувати його на практиці.

Начальник управління регіонального розвитку містобудування та архітектури Чернівецької обласної державної адміністрації Роман Пивнюк повідомив, що в регіоні діє комітет доступності, який опікується покращенням забезпечення безперешкодного доступу людей з особливими потребами до соціально важливих об'єктів. «Крайова влада максимально зацікавлена у цьому, позаяк головна наша мета – полегшити життя людини з інвалідністюм Буковини», - зауважив він. Заступник начальника управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації Макс Роземблюм у своєму виступі додав, що область закупила 10 тролейбусів та 26 автобусів з низькою посадкою, які максимально пристосовані для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Координатор програми НАІУ «Безбар'єрна Україна», заступник голови комітету доступності Мінрегіонбуду Ярослав Грибальський зауважив, що у липні 2009 року Постановою Кабінету Міністрів України було затверджено план заходів щодо створення умов для безперешкодного житлового середовища особам з обмеженими фізичними можливостями та іншим маломобільним групам населення на 2009-2015 роки. Він наголосив, що Конвенція ООН про права осіб з інвалідністю, яка вже 2 роки діє в Україні, дала істотний позитивний поштовх до змін, які зараз втілюються в життя в усіх регіонах держави.

Впродовж навчального семінару представники крайової влади та громадських організацій напрацюють план спільних заходів щодо покращення умов безперешкодного доступу буковинців з особливими потребами до об'єктів громадського та житлового призначення.

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Час

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.