Мистецька освіта без обмежень

24 Вересня 2020 Друкувати цю новину

22-23 вересня відбувся тренінг для викладачів та  адміністрацій 17 мистецьких шкіл з різних областей України.  Захід проходив в рамках  реалізації  пілотного проєкту  з впровадження  Концепції інклюзивної мистецької освіти, який здійснює Міністерство культури та інформації спільно з ВГО « Національна Асамблея людей з інвалідністю України». Прослухавши тренінг представники / ці шкіл отримали «домашнє завдання»,  яке мають виконати самостійно, а потім представити його на загал «великої проєктної команди  та  обговорити з усіма.

Метою пілотного проєкту «Мистецька освіта без обмежень» є підвищення рівня обізнаності викладачів, адміністрацій шкіл  в питаннях впровадження інклюзивного навчання в мистецьких школах, допомога у створенні інклюзивного  освітнього простору, дружнього для усіх, а також виявлення конкретних перешкод для інклюзивного навчання в мистецьких школах  та напрацювання рекомендацій для усунення таких перешкод.

Крім того, мистецькі школи-учасниці пілотного проєкту матимуть змогу для спілкування та обміну досвідом, розробки спільних навчальних проєктів. Для цього заплановано організувати зустрічі для обміну досвіду, ідеями та спільного пошуку найкращих рішень проблемних питань, які можуть виникнути у ході реалізації проєкту.

Консультантами проєкту від НАІУ є Лариса Байда та Ярослав Грибальський.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.