«Милиці переносять в якийсь паралельний світ», – лучанин про те, як вирішені проблеми людей з інвалідністю у місті

20 Березня 2017
Друкувати цю новину

«Милиці переносять в якийсь паралельний світ», – лучанин про те, як вирішені проблеми людей з інвалідністю у містіЛучанин по-новому подивився на те, як місто пристосоване для людей з інвалідністю, після того, як йому самому довелося «помандрувати» Луцьком на милицях.

«Куля дуже багато міняє в голові, навіть якщо вона попала в сідниці..!», – щоб по-новому зрозуміти ці слова Аль Капоне, мені довелось зламати ногу...», – написав Ігор Алексєєв на своїй сторінці у Фейсбуці.

Після перелому гомілки йому довелося відчути на собі, «наскільки важко й відсторонено живуть люди з інвалідністю з порушеннями опорно-рухового, люди на візках й т.д в нашій країні», зокрема – у Луцьку.

«Милиці переносять в якийсь паралельний світ, де все по-іншому. Ті речі, які ще вчора здавались елементарними, сьогодні стають проблемою. Банальні сходи, похід в магазин чи сьогоднішній візит в пологовий будинок до коханої, це все, я вам скажу, здорово бодрить, якщо ти не можеш повноцінно рухатись!», – ділиться він своїми враженнями.

Чоловік зауважив, що ані тротуари, ані під'їзди, ані більшість магазинів не пристосовані для людей з обмеженими можливостями: «про громадський транспорт я взагалі мовчу!», – емоційно додає він.

Тож лучанин закликав берегти своє здоров'я й здоров'я близьких і не бути байдужими до долі тих, хто не в змозі просто ходити сходами.

Район. Луцьк

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар