Микола Поворозник: «Хворим, які потребують гемодіалізу, організовано довезення до медичних закладів»

26 Березня 2020 Друкувати цю новину

Микола Поворозник

У Києві організовано довезення до медичних закладів хворих, які потребують гемодіалізу. Наразі це біля 500 пацієнтів, які не можуть самостійно дістатися до лікарні. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«В умовах протиепідемічних заходів та обмежень найбільше незручностей відчувають кияни, які мають, з тих чи інших причин, постійно отримувати медичну допомогу. Серед таких – пацієнти з хворобами нирок, які мають проходити процедуру гемодіалізу. Наразі маємо забезпечити довезення 500 таких пацієнтів, які перебувають у групі ризику», – зазначив Микола Поворозник.

За його словами довезення маломобільних пацієнтів організують за рахунок автомобілів відділення надання транспортних послуг громадянам з інвалідністю Київського міського територіального центру соціального обслуговування

«Маємо можливість скористатися 23 спецавтомобілями цього відділення. Ними можуть скористатися кияни, які не в змозі самостійно рухатися та потребують сторонньою допомоги. Таких пацієнтів з хворобами нирок у столиці налічується біля сотні», – пояснив Микола Поворозник.

Він зазначив, що довезення пацієнтів, які потребують процедури гемодіалізу і не мають проблем з опорно-руховим апаратом буде організовано спільно з волонтерами.

«Близько 400 пацієнтів мінімум двічі, максимум – щодня. Про них наразі вже зібрано всю інформацію: місце проживання та потребу у процедурі гемодіалізу. Фахівці працюють над логістикою, і вже найближчим часом організують до медичних закладів», – розповів Микола Поворозник.

Київська міська рада

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.