Музей темряви у Києві: що пропонують відчути мешканцям столиці

29 Вересня 2017 Друкувати цю новину

В одній з кімнат на киян чекає смуга перешкод, в іншій - копії скульптур Венери Мілоської, Мони Лізи та Ейфелевої вежі. Їх потрібно просто відчути на дотик

Музей темряви у Києві: що пропонують відчути мешканцям столиці

Відчути, як живуть незрячі, тепер можуть відвідувачі столичного музею темряви "Три після опівночі". Організатори пропонують пройти кілька кімнат. Гідами там будуть незрячі, передає "5 канал".

Як стало відомо, у музеї незрячі розповідатимуть людям, куди йти та як пристосуватися до життя у цілковитій темряві.

У першій кімнаті облаштували смугу перешкод. Там відвідувачі мають перейти вулицю. В іншій кімнаті розташовані експонати музею. Відчути їх кияни зможуть навпомацки.

На виставці є, зокрема, копії скульптур Венери Мілоської, Мони Лізи та Ейфелевої вежі. Друкували експонати на 3D-принтері. Триватиме екскурсія 90 хвилин.

"Музей у темряві створений для того, щоб люди змогли зрозуміти, як відчувають цей світ незрячі, переживши все на власному досвіді. Потрапивши у такі місця вони можуть повторити свій звичайний день але без допомоги зору", - зазначає співзасновниця музею Аліна Марненко.

"Це ще і дуже корисно родичам, у яких в сім'ях є незрячі люди, щоб вони зсередини зрозуміли наш світ. Вони ніби розуміють, але коли вони потрапляють сюди, то розуміють що це не так легко", - переконує гід музею Олена Сичова.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.