МОЗ України посилює роботу над пілотним проєктом по відшкодуванню вартості препаратів інсуліну

МОЗ України посилює роботу над пілотним проєктом по відшкодуванню вартості препаратів інсуліну
20 Квітня 2015
Друкувати цю новину

20 квітня в МОЗ України відбулась селекторна нарада із представниками регіональних департаментів та управлінь охорони здоров’я щодо моніторингу забезпечення хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну. Обговорення пройшло під головуванням Міністра охорони здоров’я України Олександра Квіташвілі та Першого заступника Міністра Олександри Павленко.

_MG_4626

Перший заступник Міністра Олександра Павленко повідомила учасників наради про відновлення роботи МОЗ України над проєктом постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку відшкодування вартості препаратів інсуліну» та намір повторно винести пілотний проєкт на розгляд Уряду.

Олександра Павленко підкреслила, що ця зустріч є прекрасною можливістю поговорити про прогалини та важелі успіху, які відчули медичні управлінці Полтавської, Чернігівської, Кіровоградської та Вінницької областей, які вже розпочали імплементацію пілотного проєкту, і як їх можна врахувати при роботі на теренах усієї країни.

Заступник Міністра додала, що, в першу чергу, варто звернути увагу на такі компоненти реалізації проєкту, як запровадження електронних реєстрів пацієнтів (в тому числі, технічне забезпечення та захист персональних даних), співпрацю з аптечними мережами та взаємодію з виробниками інсулінів.

Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі акцентував, що наради у такому форматі стануть постійними, адже для успішного запуску проєкту необхідно ретельно вивчити досвід впровадження інших пілотних проєктів та врахувати їх недоліки та здобутки.

За результатами зустрічі представники регіональних департаментів та управлінь охорони здоров’я зобов’язались оперативно надати МОЗ України для обговорення свої напрацювання і пропозиції щодо впровадження пілотного проєкту з відшкодування вартості інсуліну.

МОЗ України

  Категорія: