МОЗ отримало 100% препарату для лікування інгібіторних форм гемофілії у дітей

21 Жовтня 2014 Друкувати цю новину

feibaВ.о. Міністра охорони здоров’я Василь Лазоришинець проінспектував доставку на склади «Укрвакцини» препарату для хворих на гемофілію.

Йдеться про 153 тис. міжнародних одиниць препарату «Фейба», що становить 100% закупівлі препаратів в 2014 році для забезпечення невідкладної допомоги при складних формах гемофілії у дітей.

За словами Василя Лазоришинця, препарат є життєво необхідним для цієї категорії хворих, крім того, його можливо використовувати при інших критичних випадках зупинення крововиливів у пацієнтів зі згаданою хворобою.

Частину препаратів планується передати до Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ», де проходять курс лікування маленькі пацієнти, інша частина буде розподілена по регіонах.

Закупівля препарату «Фейба» дасть можливість запобігти ускладненням та станам загрозливих для життя, смертності, пов’язаної із кровотечею, розвиткові інгібіторних антитіл та сприятиме покращенню якості життя хворих дітей.

Урядовий портал

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.