Моніторингова місія ООН з прав людини / UN Human Rights Monitoring Mission презентували доповідь про вплив COVID-19 на ситуацію з правами людини в Україні

18 Грудня 2020 Друкувати цю новину

Пандемія COVID-19 ще більше загострила труднощі та дискримінацію, з якими стикаються люди в Україні. Люди, які знаходяться в уразливому становищі, такі як роми, люди з інвалідністю, люди літнього віку і бездомні люди, особливо жінки і дівчата в цих групах, стикаються з ще більш обмеженими можливостями реалізувати права на охорону здоров'я, працю, освіту і належний рівень життя після спалаху пандемії COVID-19.

«Ми знаємо, що очікується виникнення нових проблем у галузі прав людини, оскільки кількість захворювань в Україні продовжує зростати, а наслідки пандемії постійно збільшуються. Першочергова увага на правах людини – це дороговказ, який дозволить нам нікого не залишити осторонь і швидше відновитися, створивши більш стійке суспільство», – сказала Матільда Богнер, Голова Місії.

Моніторингова місія ООН з прав людини / UN Human Rights Monitoring Mission презентували доповідь про вплив COVID-19 на ситуацію з правами людини в Україні.

Ви можете прочитати за посиланням.

Дивіться онлайн-презентацію нової тематичної доповіді про вплив COVID-19 на ситуацію з правами людини в Україні.

#НАІУ #НІЧОГО_ДЛЯ_НАС_БЕЗ_НАС

Інформацію розміщено в рамках реалізації Всеукраїнського проєкту  «Участь в процесах прийняття рішень: НІЧОГО ДЛЯ НАС БЕЗ НАС», який реалізує ГС «ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» за рахунок коштів Державного бюджету України.

написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар