Моніторинг доступності для людей з інвалідністю відділення реабілітації КНП «Центральна міська клінічна лікарня» м. Суми

Моніторинг доступності для людей з інвалідністю відділення реабілітації КНП «Центральна міська клінічна лікарня» м. Суми
1 Жовтня 2021
Друкувати цю новину

Сьогодні, 1 жовтня, Представник Урядової уповноваженої з прав людей з інвалідністю Сумської облдержадміністрації Габ Олег спільно з керівником КУ «Центр учасників бойових дій» Олександром Мордванюком, представником Департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради Сабiною Джикiрба, провели моніторинг доступності для людей з інвалідністю відділення реабілітації КНП «Центральна міська клінічна лікарня».

У відділенні отримують реабілітаційні послуги люди з інвалідністю та представники інших категорій – жителі нашого міста та області за електронним направленням від сімейного лікаря.

Приємно вразив комплексний підхід керівництва лікарні до реалізації цього проекту.

Нині ще триває реконструкція центральної вхідної частини, але потрапити до будівлі можна без перешкод – збудований пандус зі сторони запасного входу. Відділення займає приміщення на 2 поверсі, куди можна дістатися новим зручним, просторим ліфтом.

У відділенні ми побачили зручні палати, санітарну кімнату, облаштовану належним чином, відтак доступну та зручну для осіб, що користуються кріслами колісними, велику душову кімнату.

Висловлюємо вдячність за роботу та за сприяння у проведенні моніторингу головному лікарю КНП «Центральна міська клінічна лікарня» Валентині Домінас.

Втім, ще є над чим працювати. Серед перешкод – відсутність парковки для людей з інвалідністю, невідповідний стан дорожнього покриття на території самої лікарні та ще деякі незначні незручності.

Джерело

Інформація розміщена в рамках Всеукраїнської програми «Національне партнерство – узгоджена доступність», переможниці конкурсу програм громадських об’єднань осіб з інвалідністю, що отримали фінансову підтримку у 2021 році за рахунок державного бюджету.

  Категорія: