МОН винесло на обговорення перелік вимог до кабінетів інклюзивно-ресурсних центрів

19 Березня 2018 Друкувати цю новину

МОН винесло на обговорення перелік вимог до кабінетів інклюзивно-ресурсних центрівМіністерство освіти і науки винесло на громадське обговорення перелік вимог до оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсних центрів.

Проєкт наказу “Про примірний перелік вимог до оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсних центрів для надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами” розміщений на сайті МОН.

Перелік запропонованого обладнання складається з:

  • Мультимедійного обладнання: проєктор, інтерактивний сенсорний модуль, комплект для монтажу мультимедійного комплексу для КФ-проєкторів, жорстка дошка-екран, система відеоспостереження;
  • Комп’ютерного обладнання: планшет, принтер-сканер-копір, ламінатор;
  • Обладнання навчально-корекційного призначення: навчально-корекційне обладнання з програмним забезпеченням “Світ звуків”;
  • Дидактичних матеріалів: наочні матеріали для розвитку мови та пізнавальних процесів, розвивальні конструктори, пірамідки в асортименті, матеріали для занять з піском.

Детально про запропоновані вимоги до цього переліку дивіться у документі нижче.

Завантажити документ можна за цим посиланням.

Зауваження та пропозиції просять надсилати до 27 березня на адресу nabochenko@mon.gov.ua.

Нова Українська школа

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.