МОН презентує Систему автоматизації роботи інклюзивно-ресурсних центрів та мобільний застосунок

21 Грудня 2020
Друкувати цю новину

Міністерство освіти і науки України презентує Систему автоматизації роботи інклюзивно-ресурсних центрів (АС «ІРЦ») та мобільний застосунок.

«У День Святого Миколая Міністерство освіти і науки України робить важливий подарунок для дітей з особливими освітніми потребами. Відтепер ці здобувачі освіти та їхні батьки можуть користуватися мобільним застосунком АС «ІРЦ» для зручного й швидкого розв’язання будь-яких питань, які стосуються взаємодії з інклюзивно-ресурсними центрами. Тож можна скористатися мобільним застосунком і отримати відповіді на всі запитання. Застосунок АС «ІРЦ» є першим офіційним додатком МОН. Нові, більш широкі можливості системи є також своєчасною реакцією на виклики через пандемію COVID-19, адже використання зазначених порталу та мобільного застосунку дає змогу вдвічі зменшити кількість необхідних особистих візитів батьків до інклюзивно-ресурсних центрів. Висловлюю подяку всім причетним до становлення інформаційної системи національного рівня АС «ІРЦ» та її розвитку. Бажаю міцного здоров’я!», – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Система автоматизації роботи інклюзивно-ресурсних центрів складається з наступних вебресурсів:

портал «Інклюзивно-ресурсний центр» із розробленими та впровадженими додатковими модулями;

мобільний застосунок АС «ІРЦ», який створено з метою швидкого доступу до порталу.

Як користуватися порталом «ІРЦ» та мобільним застосунком АС «ІРЦ», можна ознайомитися у відповідних інструкціях.

Для батьків 👫

Портал: bit.ly/37v7THS

Моб. застосунок: bit.ly/34ph5eZ

Для фахівців ІРЦ 🧑‍💻

Портал: bit.ly/2IZ6zTY

Моб. застосунок: bit.ly/38cVHuw

Для директорів ІРЦ 🧑‍🏫

Портал: bit.ly/2K6T2KR

Моб. застосунок: bit.ly/2Wu7G1f

Для закладів освіти 🏤

Портал: bit.ly/3mxqNBW

Моб. застосунок: bit.ly/3mwxlAI

#НАІУ #НІЧОГО_ДЛЯ_НАС_БЕЗ_НАС

Інформацію розміщено в рамках реалізації Всеукраїнського проєкту  «Участь в процесах прийняття рішень: НІЧОГО ДЛЯ НАС БЕЗ НАС», який реалізує ГС «ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» за рахунок коштів Державного бюджету України.