Міжнародне дослідження «Освіта під час пандемії COVID-19». Долучайтесь!

by sancho | 21 Травня 2020 12:56

Шановні колеги!

Підтримайте ініціативу кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка та Всеукраїнського фонду «Крок за кроком».

Ми об’єднались, щоб підтримати міжнародне дослідження «Освіта під час пандемії COVID-19», яке ініційоване партнерською організацією з Великої Британії  Enabling Education Network  (Мережа можливості для освіти).

Мета дослідження – отримати інформацію і описати досвід особливостей домашнього навчання дітей з особливими освітніми потребами в усьому світі під час пандемії COVID-19. 

Запрошуємо батьків, педагогів, соціальних працівників, керівників закладів освіти, студентів, викладачів, науковців, тренерів, консультантів, представників громадських організацій взяти участь в опитуванні та поширити опитувальник через власні інформаційні канали.

Ми опрацюємо та опублікуємо результати дослідження в Україні, а також представимо досвід інших країн світу. Опитувальник перекладено 16-ма мовами для охоплення якомога більшої світової аудиторії.

Приєднуйтесь. Підтримуйте. Разом ми зможемо більше!

 http://sgiz.mobi/s3/HomeLearningUkrainian

Source URL: https://naiu.org.ua/mizhnarodne-doslidzhennya-osvita-pid-chas-pandemiyi-covid-19-doluchajtes/