Міжнародна конференція УТОС на Волині

30 Жовтня 2013
Друкувати цю новину

Міжнародна конференція УТОС на ВолиніVII Міжнародна науково-практична конференція «Сучасний світ і незрячі: доступність та інклюзія – нова якість життя», що проходила 23-25 жовтня у Луцьку, організована та проведена Волинською обласною організацією УТОС за сприяння та підтримки Всеукраїнської громадської організації «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України», інституту корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова, Всеукраїнської громадської організації «Асоціація тифлопедагогів України», педагогічного інституту Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки, Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна», обласних органів виконавчої влади, обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю тощо.

Конференцію відкрив виступ хору Луцької територіальної організації УТОС “Лісова пісня”, який виконав кілька церковних молитов та народних псалмів. Керуючий Волинською єпархією УПЦ, Митрополит Волинський і Луцький Ніфонт благословив учасників конференції на добрі справи.
Голова Волинської обласної організації УТОС Юрій Симончук висловив вдячність владиці за духовну та матеріальну підтримку незрячих. У своєму вступному слові він задав тон в обговоренні питань конференції, акцентувавши увагу на проблемах інклюзивного навчання та адаптації незрячих в умовах сучасного життя. Перший заступник голови обласної ради Юрій Лобач, привітавши учасників заходу, запропонував їм проінформувати головну представницьку владу на Волині про результати конференції, пообіцявши, що рада зробить все можливе для вирішення проблемних питань, з якими сьогодні стикаються незрячі у зв’язку з прогалинами у законодавстві.

Учасники конференції, окрім роботи в пленарному засіданні та секціях, відвідали Крупівський навчально-реабілітаційний центр для дітей із вадами зору, ознайомились з роботою обласного фонду «Зір», Горохівської територіальної організації УТОС.

У конференції брали участь представники України, Польщі, Білорусі, Росії та Грузії.

Фонд Соціального Захисту Інвалідів

  Категорія: