МІСЦЕВІ ВИБОРИ В УКРАЇНІ 2020: НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ

20 Жовтня 2020 Друкувати цю новину

У неділю, 25 жовтня, українці голосуватимуть на місцевих виборах. Місцеві вибори 2020 року ознаменують завершення процесу реформи децентралізації та значно відрізнятимуться від минулих місцевих виборів 2015 року, оскільки застосовуватимуться нові виборчі системи. Це будуть перші місцеві вибори, які відбудуться після того, як Президент України Володимир Зеленський був обраний на посаду в 2019 році.

Для того, щоб допомогти Вам зрозуміти цей важливий виборчий процес, Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) пропонує ознайомитись із документом «Місцеві вибори в Україні 2020: найпоширеніші запитання» українською мовою. Цей документ також доступний на вебсайті IFES англійською мовою.

Інформаційне повідомлення  IFES

 

#НАІУ #Вибори_2020 #Твій_готос_Твій_вибір

Інформацію розміщено в рамках проєкту «Підвищення громадянської активності людей з інвалідністю під час місцевих виборів 2020 р.», який реалізує ГС «ВГО « Національна Асамблея людей з інвалідністю України» за рахунок  коштів державного бюджету.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.