Міському голові м. Біла Церква Савчуку В.П. від Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України щодо збереження дитячого оздоровчого центру “Шанс”

3 Лютого 2012 Друкувати цю новину

Шановний Василю Петровичу!

Виражаємо своє занепокоєння щодо перспективи погіршення стану надання послуг медико-соціальної реабілітації важконеповносправним дітям та молоді, що проживають у м. Біла Церква.

До Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України надійшов лист від колективу батьків дітей-осіб з інвалідністю Білоцерківського дитячого оздоровчого центру «Шанс», про перепрофілювання частини приміщень даного закладу під амбулаторію сімейної медицини.

Центр «Шанс» є єдиним закладом в місті для дітей хворих на ДЦП, їх родин та молоді з інвалідністю, який пропонує професійні послуги з розвитку важконеповносправних, їх реабілітації та інтеграції у суспільство.

Даний заклад впроваджує у своїй діяльності інноваційні реабілітаційні технології та методики та є одним із найбільш сучасних реабілітаційних Центрів у Київській області. Його досвід вивчається та поширюється по Україні. Співпраця дитячого оздоровчого центру «Шанс» та ЗОШ І-ІІІст. з організації та впровадження інклюзивного навчання для дітей з інвалідністю є першим та унікальним досвідом соціалізації даної категорії дітей в Україні.

Центр має стабільні міжнародні зв’язки, що дає можливість постійно вдосконалювати систему реабілітаційних послуг, переймаючи досвід інших країн.

Шановний Василю Петровичу, звертаємось до Вас з проханням вивчити ситуацію, що склалася, та враховуючи вимоги Конвенції ООН про права людей з інвалідністю (вступила в законну силу в Україні 6 березня 2010 року) щодо недопущення скорочення обсягів послуг для осіб з інвалідністю та їх родин, зберегти цілісність Дитячого оздоровчого центру «Шанс» та не допустити порушення прав сімей, що виховують дітей та молодь з інвалідністю.

Сподіваємось на розуміння та підтримку.

З повагою
Виконавчий директор Н. Скрипка


  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.