Мінсоцполітики щодо безоплатного проїзду в Київському метрополітені окремих категорій населення

11 Листопада 2014 Друкувати цю новину

metroЗ 9 листопада 2014 року безоплатний проїзд у метрополітені окремих категорій населення міста Києва надається виключно на підставі «Картки киянина».

Ці зміни запроваджені відповідно до рішення Київської міської ради від 09.10.2014 № 275/275 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 17 лютого 2011 року № 19/5406 «Про затвердження міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2011-2015 роки» та фінансування її заходів у 2014 році».

Зазначимо, що відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»затвердження   програм соціально-економічного та культурного  розвитку  відповідних  адміністративно-територіальних одиниць, цільових програм з інших питань місцевого самоврядування відноситься до виключної компетенції Київської міської ради.

Безоплатний проїзд виключно на підставі «Картки киянина» надається для таких категорій пільговиків:

  • інваліди, які відповідно до рішення Київради віднесені до населення м. Києва та не мають права відповідно до чинного законодавства на пільговий проїзд у метрополітені;
  • пенсіонери, які відповідно до рішення Київради віднесені до населення м. Києва та не мають права відповідно до чинного законодавства на пільговий проїзд у метрополітені;
  • особи, які не мають права на пенсію, і відповідно до рішення Київради віднесені до населення м. Києва та не мають права відповідно до чинного законодавства на пільговий проїзд у метрополітені;
  • один з батьків багатодітної сім'ї, який відповідно до рішення Київради віднесений до населення м. Києва та не має права відповідно до чинного законодавства на пільговий проїзд у метрополітені;
  • непрацюючі особи, які здійснюють догляд за дітьми-людини з інвалідністюми, і відповідно до рішення Київради віднесені до населення м. Києва та не мають права відповідно до чинного законодавства на пільговий проїзд у метрополітені.

Громадянам вищезазначених категорій, які ще не отримали «Картку киянина», для її оформлення та отримання необхідно звертатися в управління праці та соціального захисту населення районних у місті Києві державних адміністрацій або до департаменту соціальної політики КМДА.

Представники інших пільгових категорій, яким передбачений безкоштовний проїзд у метрополітені, як і раніше, при проході повинні пред’являти відповідне посвідчення.

З повним переліком категорій громадян, яким відповідно до нормативно-правових актів України, надається право безоплатного проїзду в метрополітені протягом 2014 року можна ознайомитися на офіційному сайті Київського метрополітену за посиланням: http://www.metro.kiev.ua/node/107.

Урядовий портал

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.