Мінсоцполітики облаштує в Слов’янську оздоровчі пансіонати для осіб з інвалідністю-спинальників

12 Листопада 2014 Друкувати цю новину

engelli-izinliМіністерство соціальної політики України планує облаштувати в м. Слов'янські Донецької області оздоровчі пансіонати для осіб з інвалідністю-спинальників. Про це сьогодні на брифінгу в Кабінеті міністрів повідомила міністр соціальної політики України Людмила Денисова, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми зараз маємо кошти, але не маємо місць для забезпечення оздоровлення таких громадян. Зараз ми проводимо всі необхідні заходи для того, щоб прилаштувати такі заклади, які є в Одесі - здравниця Мінсоцполітики "Салют", здравниця СБУ. Ми також провели з ними перемовини, і зараз ми розглядаємо, щоб у Слов'янську була можливість отримати таке оздоровлення нашим людини з інвалідністюм", - заявила Денісова.

За її словами, у Слов'янську, який влітку був звільнений від бойовиків ДНР, зараз облаштовують все необхідне для того, щоб такі путівки надати.

"Тому що ті здравниці, які залишились на території України, вони не пристосовані для того, щоб оздоровлювати наших спинальників, тому що були найкращі в Криму", - зазначила Денисова.

РБК

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.