Мінрегіон планує зробити метро доступнішим для людей з інвалідністю

18 Жовтня 2018 Друкувати цю новину

Мінрегіон планує зробити метро доступнішим для людей з інвалідністюУ Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ оголосили, що розробили нові державні будівельні норми, якими мають запровадити заходи, що зроблять станції метрополітену більш доступними для людей з інвалідністю.

Зокрема, новими нормами передбачено більш широкі вхідні двері до станцій метрополітену, встановлення контрастних обмежувальних смуг на краях платформ, запровадження обов’язкових підйомників та ліфтів на станціях метрополітену.

«На жаль, більшість громадських об’єктів та транспорту в Україні досі залишаються недоступними для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Станції метрополітену не є виключенням. Вони досить слабко облаштовані необхідними та зручними засобами доступності», — прокоментував нові будівельні норми заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

Раніше заступник Мінрегіону повідомляв, що наразі міністерство працює над удосконаленням 17 державних будівельних норм.

Також у Мінрегіоні запропонували унормувати будівництво пандусів та іншої інклюзивної інфраструктури в Україні.

Громадське

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.