Микола Макар

21 Червня 2013 Друкувати цю новину

Цього тижня відзначаємо громадського діяча із Богородчан Миколу Макара. Цей чоловік регулярно доводить, що фізично люди з інвалідністю люди насправді мають необмежені можливості і можуть реально боротися за свої права. У вівторок, 18 червня, в Івано-Франківському міському суді відбулося перше слухання за безпрецедентним позовом громадської організації «Слід» (Сім'ї людей з інвалідністю та дітьми) до івано-франківського міськвиконкому. Микола Макар є заступником голови ГО «Слід», він і став головним ініціатором позову.

Микола Макар

Ця історія тягнеться з минулого року. У листопаді представники інвалідських організацій провели аудит доступності перехрестя вулиць Галицька – Пасічна – Тролейбусна, де тривала масштабна реконструкція. Визначених законодавством умов для малорухомих груп населення тут не зробили.

Макар подав інформаційний запит до міськ­виконкому. Просив інформацію по об'єкту – від розробника проекту до кошторисної та договірної документації, бо хотів з'ясувати, чий же це недогляд – проектантів чи виконавців. Отримавши дві відписки, він подав до суду, щоб таки змусити чиновників оприлюднити інформацію.

У вівторок суд перенесли на 26 червня, бо у справу в якості співвідповідача має увійти управління капітального будівництва. А що ж перехрестя? А тут вже є невелика перемога – недавно облаштували належні з'їзди з тротуарів та обладнали світлофори звуковим супроводом.

РепортеР

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук