«МІЙ ТАЛАНТ ТОБІ, УКРАЇНО!». ТРИВАЄ ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ПРОЕКТ ІЗ ПІДТРИМКИ ОБДАРОВАНИХ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ (АРТХАБ УКРІНФОРМУ, ВУЛ. Б. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО 8/16)

7 Лютого 2018 Друкувати цю новину

19 лютого в АртХабі Укрінформу  відбудеться виставка  вишитих  картин Надії Полевої.

Організатори: Катерина П'ятакова – художниця; Олександр Козловський – журналіст.

Коротко. Свої дивовижні полотна майстриня створює  за мотивами біблійних сюжетів славетних художників епохи Відродження. На експозиції буде представлено 23 картини, кожну з яких обдарована жінка вишивала по кілька місяців. Виставка має на меті привернути увагу суспільства до унікальної людини – гідно оцінити її талант, виявити милосердя, посприяти визнанню, а можливо,  відшукати мецената, який би підтримав і морально, і конкретними діями допоміг би вирішити долю незвичайної особистості.

Довідково. Надія Полева – людина вкрай складної долі. Змалечку життя її не пестило. Вона  – сирота, виховувалася в дитячому будинку. А десять років тому впала з  висоти, дивом вижила, однак отримала інвалідність .  Витримавши два десятки операцій, не занепала духом, а знайшла в собі сили зайнятися творчістю. Надія належить до тих людей, кого називають «без певного місця проживання»,  мешкає в лікарняній палаті, шанувальники підтримують її речами, продуктами. А Надія всю свою невеличку пенсію витрачає на створення картин.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.