Методика проведення аудиту доступності об’єктів, на яких розташовані виборчі дільниці

by sancho | 22 Січня 2020 15:59

Публікація була підготовлена ГС ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» за технічної підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) і фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги від уряду Великої Британії.

Національна Асамблея людей з інвалідністю України спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES Україна) у 2016 році реалізували у Полтавській області пілотний Проект з оцінювання доступності (аудиту доступності) виборчих дільниць для виборців з інвалідністю. Аудит доступності об’єктів, на яких розташовані виборчі дільниці (1269 дільниць) відбувся за участю представників громадських організацій людей з інвалідністю, які мають відповідний досвід та навички.

За результатами проведеної роботи було напрацьовано відповідні рекомендації і стратегії з метою покращення доступу громадян з інвалідністю та маломобільних виборців до виборчого процесу, а також сформовано методику планування і проведення аудиту доступності виборчих дільниць для осіб з інвалідністю та інших маломобільних виборців.

Пропонуємо до уваги представників та представниць громадських об’єднань осіб з інвалідністю, місцевих органів влади та комітетів доступності описання зазначеної методики, а також рекомендації практиків щодо стратегічного планування покращення стану їх доступності.

Завантажити публікацію за посиланням[1].

Endnotes:
  1. посиланням: https://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/Accessability_Practices_Guide_UKR.pdf

Source URL: https://naiu.org.ua/metodyka-provedennya-audytu-dostupnosti-ob-yektiv-na-yakyh-roztashovani-vyborchi-dilnytsi-2/