Мешканці київської високоповерхівки благають на допомогу

22 Квітня 2017 Друкувати цю новину

Мешканці 16-ти етажної поверхівки в м. Київ по вул. Княжий Затон,2Б опинилися у пастці, через ліфти, що зупинилися ще перед святами. Будинок соціальний, тобто київська влада у 2002 році надавала тут квартири людям з інвалідністю, дітям-сиротам, вчителям та іншим бюджетникам, люди  не дуже багаті чи впливові.  Люди з інвалідністю, зокрема ті що пересуваються на інвалідному візку, багато сімей з маленькими дітьми, яких мами вже три дні не можуть вивести на прогулянку, пенсіонери не в змозі дістатися до магазину та купити продукти, не кажучи вже про те, що люди похилого віку відмовилися від освячення паски в церкві через неможливість спуститися з верхніх поверхів. Ліфти в другому під'їзді 16-ти поверхового будинку №2Б по вул. Княжий Затон стоять вже третю добу.

В цьому році це вже другий випадок, коли жильці опинилися в пастці, попередньо таке вже було на новорічні свята, однак зупиняються на кілька годи чи на день ліфти регулярно, а останні три роки завжди працює лише один - аварійники перекидають деталі та на пасажирський то на вантажний. Впродовж 15 років КП «Житло-Сервіс», що отримує комунальні платежі та має опікуватися будинком, зокрема ремонтувати ліфти, проявляє злочинну халатність, не реагуючи на скарги громадян та не спрямовуючи жодної копійки ні на ремонт під'їзду, ні на вирішення питання з капітальним ремонтом ліфтів. А "оперативного" ремонту, який виконує перевантажена замовленнями аварійна бригада, вистачає на кілька днів. Диспетчерська служба наразі не вирішує проблему, а скарги на гарячу лінію та канали звернень КМДА не дають ніяких результатів.

Звертаємось до КМДА з вимогою взяти на контроль питання, від якого залежить якість життя мешканців багатоповерхівки, серед яких є інваліди праці, за станом здоров' я та дитинства, права яких грубо порушуються.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук