Медична інклюзивність – доступність до високоякісних медичних та реабілітаційних послуг. Проведено онлайн вебінари з Диканською та Рожищенською громадами щодо доступності закладів охорони здоров’я

Медична інклюзивність – доступність до високоякісних медичних та реабілітаційних послуг. Проведено онлайн вебінари з Диканською та Рожищенською громадами щодо доступності закладів охорони здоров’я
10 Липня 2024
Друкувати цю новину

10 липня 2024 року відбулися онлайн вебінари з представниками Диканської та Рожищенської громад Полтавської області. На цих вебінарах для кожної громади окремо було презентовано дослідження щодо доступності закладів охорони здоров’я для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Зокрема КНП «Диканська лікарня планового лікування» та КП «Рожищенська багатопрофільна лікарня». Дослідження проводилося в рамках проєкту «Інклюзивні реабілітаційні послуги», що реалізується за підтримки Проєкту USAID “ГОВЕРЛА”, з метою виявлення проблем доступності для людей з інвалідністю у 6 медичних закладах пілотних громад.

В ході зустрічей було представлено підготовлений Звіт, який містить детальний опис об’єктів дослідження, виявлені бар’єри доступності, а також надано рекомендації щодо їх усунення. Основні питання, які обговорювались під час вебінарів, включали:

  • Оцінка доступності закладів охорони здоров’я для осіб з інвалідністю.
  • Ідентифікація основних бар’єрів, що перешкоджають доступу до медичних та реабілітаційних послуг.
  • Обговорення конкретних рекомендацій для покращення доступності.

Зустрічі були організовані з метою підвищення обізнаності про проблеми доступності медичних закладів та сприяння розвитку інклюзивних громад, де кожен громадянин має рівний доступ до необхідних медичних послуг.

Дякуємо усім учасникам за активну участь та конструктивний діалог. Сподіваємося, що надані рекомендації сприятимуть створенню більш доступного середовища для всіх жителів Диканської та Рожищенської громад.

 

Цей захід організовано Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України в рамках проєкту «Інклюзивні реабілітаційні послуги» та стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

  Новина має такі "мітки":
  Категорія: