Медальний шквал України та друге місце на парачемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону

Медальний шквал України та друге місце на парачемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону
26 Січня 2023
Друкувати цю новину

Національна паралімпійська збірна команда з лижних перегонів та біатлону України перетнула екватор чемпіонату світу, що триває в шведському Естерсунді, другим місцем за кількістю золотих медалей та за загальною кількістю нагород (на першому місці команда Німеччини (5 золотих, 8 срібних та 6 бронзових медалей), на третьому – Канади (4 золоті,4 срібні та 2 бронзові медалі), четверте місце у команди США(4 золоті,4 срібні та 1 бронзова медаль))! 17 високих нагород у доробку збірної станом на 26 січня, 4 з яких золоті, 5 срібних та 8 бронзових!

Вчорашній день у біатлоні середня дистанція (10 км), українські паралімпійці завершили 7 тріумфальними високими нагородами, серед яких 3 золоті, 3 срібні та 1 бронзова.

Результати четвертого дня змагань (біатлон, середня дистанція):

  • Радь Тарас (клас сидячи) – золото
  • Казік Олександр (з порушеннями зору (тотально незрячий); гайд Кучерявий Сергій) – золото
  • Ляшенко Людмила (клас стоячи) – золото
  • Конашук Богдана (клас стоячи) – срібло
  • Вовчинський Григорій (клас стоячи)- срібло
  • Шишкова Оксана (з порушеннями зору; гайд Марченко Андрій) – срібло
  • Романюк Сергій (клас стоячи) – бронза

Сьогодні, 26 січня – вихідний від змагань день, спортсмени зранку вже на офіційних тренуваннях. Вже завтра, 27 січня – п’ятий день чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону. Спортсмени братимуть участь у змаганнях з біатлону, індивідуальна гонка (12,5 км).

Змагання чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону триватимуть до 29 січня 2023 року.  У змаганнях беруть участь спортсмени 19 країн світу. Команду України представляє 24 спортсмени з інвалідністю.

Вболіваємо за Україну!  Дивимось трансляції наживо на нашій фейсбук сторінці https://www.facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine та на першому інклюзивному телеканалі Equalympic! Разом переможемо!!!

 

Прес-служба Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України

 

  Категорія: