Марина Порошенко допомогла талановитій дівчинці з синдромом Дауна поїхати на міжнародний фестиваль творчості

Марина Порошенко допомогла талановитій дівчинці з синдромом Дауна поїхати на міжнародний фестиваль творчості
16 Червня 2015
Друкувати цю новину

Дружина Президента підтримала надзвичайні зусилля 13-річної дівчинки з синдромом Дауна Єлізавети Халявченко-Бабіч та її родини жити повноцінним творчим життям. Як голова Благодійного фонду Петра Порошенка пані Марина надала допомогу для організації поїздки маленької піаністки на другий міжнародний конкурс-фестиваль «Зоряні мости», що проводиться на території Болгарії у м. Ахелой.

dac6f554cec197

У 2013 році Ліза разом зі своїм педагогом зіграла у чотири руки декілька творів на сцені Київського міжнародного центру культури та мистецтв. Виступ відбувся під час проведення благодійного концерту голандського оркестру “Jostiband” – найбільшого у світі музичного колективу, в якому грають особливі музиканти – люди з синдромом Дауна та порушеннями розумового розвитку. Маленька Ліза є призером загальноукраїнських конкурсів, а у 2014 році на 14 міжнародному фестивалі «Золота осінь» у м. Будапешт Ліза, виступаючи на рівні зі звичайними дітьми, виборола срібну нагороду.

Пані Марина зустрілася з Лізою, її мамою Валентиною та дітьми-учасниками конкурсу-фестивалю «Зоряні мости» перед відправленням до Болгарії на Київському вокзалі.

Під час зустрічі Марина Порошенко обмінялася з Лізою подарунками. Дівчинка подарувала Дружині Президента розписану власноруч технікою петриківського розпису пляшку та обробну дошку, а отримала оберіг-вервичку з зображенням Божої матері та українським тризубом.

Пані Марина подякувала Валентині Бабіч, мамі Лізи, за силу характеру, безмежну любов та наполегливість у розвитку доньки. Марина Порошенко зазначила: «Дуже важливо у нашому сучасному ритмі життя і купі проблем робити добро, кожен де і як може. Ліза чудова дівчинка, відкрита, щира і талановита, прекрасно спілкується з дітьми і за допомогою надзвичайно сильних і люблячих людей розвиває свої здібності. Треба допомагати і підтримувати таких дітей та батьків, які не здалися, не опустили руки. Ми маємо разом привертати увагу і розповідати про їхні перемоги у розвитку, аби показувати приклад і надихати тисячі українських родин з особливими дітками».

Президент України

  Категорія: