Мар’яну Шевчук визнано найкращим пауерліфтером

Мар’яну Шевчук визнано найкращим пауерліфтером
26 Червня 2018
Друкувати цю новину

Мар'яну Шевчук визнано найкращим пауерліфтером

Після того, як нашу спортсменку-пауерліфтеку Мар’яну Шевчук, на жаль, не було обрано кращим спортсменом місяця травня за підсумками голосуванням на сайті Міжнародного паралімпійського комітету, Міжнародна федерація пара-пауерліфтингу оголосила приголомшливу новину: Мар’янку визнано “Кращим європейським пауерліфтером” після її рекордного виступу на чемпіонаті Європи у м. Берк-сюр-Мер, Франція. Українка на нещодавньому чемпіонаті Європи, піднявши 130,5 кг у жінок до 55 кг, отримала золоту медаль та тріумфально побила рекорд світу.

Відповідне голосування за найкращого пауерліфтера було проведено у мережах Facebook, Twitter та Instagram Міжнародної федерації пара-пауерліфтингу, і наша спортсменка вийшла на найвищу сходинку з найбільшою кількістю голосів на всіх сторінках соціальних мереж. Спортсмен з  Великої Британії Алі Джавад піднявся на друге місце попереду польської Юстини Коздрик та француза Рафіка Арабата.

Усі результати Berck-Sur-Mer 2018 можна переглянути на сторінці: https://www.paralympic.org/berck-sur-mer-2018/live-results/info-live-results/pofr18/eng/zz/engzz_powerlifting-daily-competition-schedule.htm

Наступним чемпіонатом з пауерліфтингу стане чемпіонат Африки в Алжирі, що пройде в м.Алжир, з 10 по 12 серпня.

Прес-служба НКСІУ

У тексті використано інформацію Міжнародного паралімпійського комітету

  Категорія: