Малюємо Щастя: інтуїтивне малювання

22 Січня 2021 Друкувати цю новину

19 січня представниці Луганської області з інвалідністю, мами дітей з інвалідністю та лідери громадських організацій брали участь в вебінарі «Малюємо Щастя: інтуїтивне малювання» з циклу «Чудодійна сила арт-терапії».

На вебінарі обговорювали основний напрямок арт-терапії – зцілення малюванням. Йшлось про те, як терапевтично малювати і трактувати намальоване: значення кольорів, образів, розташування об’єктів тощо. Були розглянуті цікаві техніки, які можливо застосовувати у роботи з дітьми з функціональними обмеженнями.

Особливо всім учасницям сподобалась практична частина, де вони малювали малюнок інтуїтивно. Як потім розповідали учасниці «ми ніби потрапили у майстерню справжнього художника! Від малюнків стає тепло та затишно на душі!» Всім учасницям дуже до вподоби були свої витвори!

Провела вебінар Наталія Діда – засновниця та керівник арт-ініціативи «Школа корисного дозвілля ВУЛИК», що успішно діє у Полтаві з 2016 року, надаючи арт-терапевтичну підтримку сім’ям, що постраждали від військових дій на Сході України.

Організатор: ГО «ЛОО «АМІ-СХІД» за підтримки КУ «ЛОЦСАМОФМ» та управління молоді та спорту ЛОДА

Інформаційна підтримка: Національна Асамблея людей з інвалідністю України.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.