Майстер-клас для дітей з особливими потребами

10 Лютого 2015 Друкувати цю новину

Малювання натюрмортів – один з найпоширеніших засобів вироблення технічних навичок малюнка і живопису. Робота з натурою, постановкою різних за фактурою, розміром і кольором речей може не тільки допомогти у подальших вправах, побудові сюжетно-тематичних композицій, а й вплинути на емоційну сферу дітей з особливими потребами.

???????????????????????????????

Керівником гуртка КЗ КОР» «Центру творчості дітей та юнацтва Київщини» Веселовою Тетяною Анатоліївною 04 лютого 2015 року проведено майстер-клас для дітей з особливими потребами Білоцерківського центру соціальної реабілітації змішаного типу для дітей і дітей-осіб з інвалідністю «ШАНС».

Під час заходу діти ознайомились з історією виникнення цього напрямку в художньому мистецтві, переглянули зразки натюрмортів відомих художників та виконали практичні вправи, які супроводжувалися класичними музичними композиціями.

Успішним завершенням заходу стала колективна виставка творчих робіт вихованців, яку переглянули батьки, педагоги та гості.

Київська ОДА

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.