МА «Львів» ім. Данила Галицького працює над створенням оптимальних умов обслуговування пасажирів з особливими потребами

29 Травня 2013 Друкувати цю новину

Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького – аеропорт для всіх категорій населення, в тому числі і для пасажирів з обмеженими фізичними можливостями. Саме тому, упродовж з 20 по 21 травня 2013 року, всеукраїнське громадське об'єднання «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» спільно з Міжнародним Аеропортом «Львів» ім. Данила Галицького провели навчально-практичний семінар «Сфера обслуговування для всіх».

Захід було організовано з метою надання працівникам Служби обслуговування пасажирських перевезень Аеропорту необхідних теоретичних та практичних знань обслуговування пасажирів з обмеженими фізичними можливостями.

Протягом семінару працівники Аеропорту набули навичок етики спілкування з людьми з інвалідністю, практичних знань надання кваліфікованої допомоги та супроводу пасажирів з особливими потребами та методів фізичного переміщення людей у візку та поза візком.

Доповідачі: Азін Володимир Олександрович – провідний спеціаліст Національної асамблеї осіб з інвалідністю України та Пономаренко Юрій Анатолійович – фахівець з фізичної реабілітації ГО «Стимул».

Національна Асамблея осіб з інвалідністю України (НАІУ) — всеукраїнське громадське добровільне неприбуткове об'єднання всеукраїнських, місцевих та обласних громадських організацій, що об'єднують осіб з інвалідністю. Метою діяльності НАІУ є об'єднання громадських організацій, членами яких є інваліди, узгодження дій та консолідація їх зусиль, спрямованих на поліпшення становища осіб з інвалідністю в Україні, сприяння захисту конституційних прав осіб з інвалідністю, підвищенню їх ролі і соціального статусу у суспільстві та захист спільних інтересів своїх членів.

МА «Львів» ім. Данила Галицького пропонує пасажирам з обмеженими фізичними можливостями персональну допомогу при проходженні в терміналі, посадці та висадці з повітряного судна. Пасажир може отримати всю необхідну допомогу в Аеропорту безпосередньо біля стійки реєстрації, звернувшись на інформаційний пункт чи заздалегідь повідомивши Аеропорт про дату своєї подорожі.

Інформація з офіційної сторінки МА «Львів» у facebook

Украинский Авиационный Портал

 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.