Одеса. 8-9 червня 2018. Запрошуємо батьків, фахівців та небайдужих громадян Одеського  регіону взяти участь у тренінгу  «Креативне рішення»

by sancho | 11 Травня 2018 09:24

ГО «Особливі діти», ОГО «Здорове суспільство» запрошують батьків, фахівців та небайдужих громадян Одеського  регіону взяти участь у тренінгу  «Креативне рішення», який відбудеться в місті Одеса 8-9 червня 2018 року. Захід проводитиметься в рамках грантового проекту «Раннє втручання  - «до» і «після», поширення послуги по регіонам області».

Грантовий проект ««Раннє втручання  - «до» і «після», поширення послуги по регіонам області»  впроваджується за фінансової підтримки ЄС, в межах спільного Проекту HealthProm (Великобританія), ГС ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю (НАІУ) і БФ «Інститут раннього втручання» (БФ ІРВ) «Збільшення здібностей громадських організацій, керованих батьками, підтримувати забезпечення реформ, спрямованих на права і потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні».

До участі в семінарі запрошуються:

Тренінг «Креативне рішення» триватиме два дні та складатиметься з двох частин:

8 червня 2018 р. - «Раннє втручання. Центр «раннього втручання» в Одесі. Як бачать батьки створення центру у своєму місті».

9 червня 2018 р – Навчання на тему «SMM» (процес залучення уваги через соціальні платформи).

Під час проведення заходу учасники зможуть більш детально ознайомитись:

В разі зацікавленості взяти участь у семінарі, просимо заповнити та направити анкету-заявку [1]не пізніше 12:00 години 18 травня 2018 року на електронну адресу : rv-odesa@ukr.net.

За додатковою інформацією звертайтесь :

Шульга Ірина Олександрівна  (067) 9799714.

Кількість учасників даного заходу та фінансування обмежене, тому організатори залишають за собою право відбору учасників на підставі надісланих анкет  та досвіду участі у просуванні РВ та формуванні батьківського руху.

Endnotes:
  1. анкету-заявку : http://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2018/05/Anketa_cherven-2018_Odessa.docx

Source URL: https://naiu.org.ua/m-odesa-8-9-chervnya-2018-trening-kreatyvne-rishennya/