Людина, яка несе добро дітям

27 Квітня 2016 Друкувати цю новину

26 квітня 2016 року Черкаська обласна організація «Громадська організація людей з обмеженими можливостями «День» та Всеукраїнська громадська організація осіб з інвалідністю «Рух за рівні можливості» влаштували чудове свято для школярів Черкаської загальноосвітньої школи № 30. До них у гості завітав відомий дитячий письменник Прилуцький Олександр Іванович.

Людина, яка несе добро дітям

Зі шкільних років О.І. Прилуцький писав твори, складав і виконував власні пісні. Зараз у доробку літератора 23 дитячих книжечки та дві книги малої прози: «Крутий укіс» і «Двоє на мосту». Олександр Іванович пише  твори для дітей, добре знаючи психологію юних читачів, знаходячи «ключик» до дитячих сердець. Його віршики, віршики-загадки з великим задоволенням слухають і читають діти, навчаючись кмітливості, дисциплінованості, любові до рідного краю.

Проза О.І. Прилуцького для дорослої аудиторії насичена глибоким життєвим матеріалом, вона лаконічна, проста й реалістична. Автор чіткий у спостереженнях, тому його оповіді багаті на промовисті деталі. Повісті й оповідання Олександра Прилуцького мають глибокий і об’єктивний психологізм, мають реалістичне багатство живих діалогів, комічних ситуацій, влучних деталей.

О.І. Прилуцький наполегливо відшукує свої теми, свого героя, свій стиль мовлення.

Людина, яка несе добро дітям

Письменник і видавець Олександр Прилуцький є керівником Черкаської обласної організації «Громадська організація людей з обмеженими  можливостями «День» та директором підприємства «ІнтролігоТОР». Олександр Іванович говорить, що втрата зору надала йому можливість сприймати світ у порівнянні, посилила енергійність до боротьби з людськими вадами і байдужістю.

Зачаровують і самі назви творів: «Веснуха», «Віршовані загадочки для Петруся й Наталочки», «Арифметика сороки», «Справжні козаки», добре знана серед дітлахів і повість «Здрастуй, моя Басю», яка виховує дбайливе ставлення до «братів наших менших». Опорою для письменника є не тільки його колеги, друзі, члени організації, а і в першу чергу його сім'я – дружина Ольга Володимирівна, донька Ірина та син Олександр.

Ольга Журавлева

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.