Людмила Денісова на Львівщині: Держава піклується про дітей-осіб з інвалідністю

23 Жовтня 2014 Друкувати цю новину

21 жовтня під час робочої поїздки до Львівської області, Міністр соціальної політики Людмила Денісова ознайомилася з роботою Золочівського районного Центру соціальної реабілітації дітей-осіб з інвалідністю, який знаходиться  у с. Білий Камінь.

PM64image002

«Міністерство соціальної політики надає особливу увагу дітям з обмеженими фізичними можливостями. Держава піклується про те, щоб ці діти могли отримувати послуги з відновлення здоров’я для якнайшвидшого пристосування до звичайного життя», - зазначила Міністр.

Людмила Денісова також підкреслила, що необхідне обладнання для реабілітації дітей-осіб з інвалідністю, яке було поставлено до Центру – бігові доріжки, тренажери для рук та ніг, інвентар для занять спеціальною фізкультурою, забезпечить максимальне надання реабілітаційних послуг на належному рівні.

PM36image002

«Перший комплекс спорядження та устаткування направлений на розвиток серцево-судинної та дихальної системи, слугуватиме розвитку вестибулярного апарату, другий – сприятиме розвитку витривалості опорно-рухової системи, зміцненню м’язів та  координації рухів», - повідомила Міністр.

Зазначимо, що наразі в Центрі перебуває 16 дітей-осіб з інвалідністю. Центр надає такі послуги: педагогічні заняття з вчителем-реабілітологом, заняття з практичним психологом; соціальна реабілітація, лікувальна фізична культура; масаж; заняття з дрібної моторики; танцювальна-рухова терапія.

PM958image004

Також необхідним обладнанням забезпечений ще один Центр соціальної реабілітації  дітей-осіб з інвалідністю у м. Миколаїв, що на Львівщині.

Міністерство соціальної політики України

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.