Львів. Пенсіонерам й ос. з інв. III гр. – з 1.02 проїд безплатний у міському транспорті

24 Січня 2019 Друкувати цю новину

Пенсіонерам й особам з інвалідністю III гр. – з 1.02 проїзд безплатний у міському транспортіУ Львові пенсіонери та особи з інвалідністю III групи з 1 лютого в усьому міському транспорті їздитимуть безплатно. Домовленості про це досягнуто між міською радою та перевізниками. Водночас буде підвищений тариф на проїзд для інших категорій населення з п’яти до семи гривень. Основна причина здорожчання – зростання цін на паливо, запчастини, збільшення заробітної плати.

Домовленостей досягнуто завдяки тому, що Львів вкладає значні кошти в комунальний транспорт. Торік всі міста України закупили 269 одиниць техніки, з них більше половини – Львів. Комунальні автобуси працюють значно краще, ніж приватники – дотримуються графіків і вчасно виїжджають на маршрути.

Як розповів заступник міського голови з комунального господарства Сергій Бабак, цьогоріч місто придбає ще 100 автобусів, 50 тролейбусів та 10 трамваїв. Нині набирають водіїв і готують до роботи на великих автобусах.

Місто почало системніше працювати і з приватними перевізниками, з якими на конкурсній основі укладають угоди на пасажирські перевезення на 5 років.  Якщо вони не дотримуються умов договору, то сплачують штрафи.

У цьому році в міському бюджеті передбачено понад 61 млн грн компенсації за перевезення пільговиків у автобусах і маршрутках та ще 179 млн грн – для електротранспорту.

«Всі пенсіонери за віком мають їздити безплатно – це позиція нашої громади, – вважає заступник міського голови Львова Сергій Бабак. – І місто бере на себе значну частину видатків, щоб забезпечити якісний проїзд у громадському транспорті. Це наша соціальна функція».

Голос України

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.