Луцьк робитимуть доступнішим для незрячих

30 Жовтня 2017 Друкувати цю новину

26 жовтня 2017 року відбулася зустріч представників Волинського осередку Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору “Генерація успішної дії” з першим заступником міського голови Григорієм Недопадом, заступником міського голови Олександром Рачковим, радником міського голови Ігорем Поліщуком, представниками департаменту соціальної політики та департаменту ЖКГ.

Зустріч у Луцькій міській раді

На зустрічі також був присутній радник рівненського міського голови з питань людей із інвалідністю, керівник Рівненського осередку Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору “Генерація успішної дії” Петро Поліщук, який представив присутнім зразки тактильної плитки. Він зауважив, що в Україні її виготовляють у Вінниці, Одесі та Дніпропетровську. У Рівному при реконструкції тротуарів влаштовують тактильну плитку. За його словами, уже близько 30 % підходів до пішохідних переходів влаштовані нею. Це дає можливість незрячим чи слабозорим людям комфортніше та безпечніше пересуватися містом. Крім того, спеціальну плитку можна влаштовувати й у приміщеннях соціально значущих об’єктів. Петро Поліщук зауважив, що влаштування тактильної плитки передбачено діючими будівельними нормами, але, на жаль, це рідко хто враховує при реконструкції вулиць, будівель.

Петро Поліщук в Луцькій міській раді

Перший заступник міського голови Григорій Недопад зауважив, що на наступний рік плануватимуть при реконструкції вулиць влаштування тактильної плитки. Він дав доручення заступнику директора департаменту ЖКГ Миколі Осіюку вивчити, скільки коштує така плитка, де вона реалізується і які її особливості.

Зустріч у Луцькій міській раді

Радник міського голови Ігор Поліщук зауважив, що справді у Луцьку в питанні влаштування тактильної плитки мало ще зроблено. За його словами, міська влада намагається всіляко допомагати людям з особливими потребами. Надається постійна підтримка Волинському осередку Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору “Генерація успішної дії” у їхній діяльності.

Ігор Поліщук зауважив, що у планах – реконструкція тротуару на вулиці Винниченка і необхідно буде її влаштувати з використанням тактильної плитки. За його словами, це може бути пілотним проєктом.

Він наголосив, що, на жаль, Луцьк у цьому питанні відстає від інших міст, а тому необхідно виправляти цю ситуацію. “Ми хочемо зробити Луцьк доступним для осіб з особливими потребами, аби їм було зручно пересуватися”, – додав Ігор Поліщук.

Зустріч у Луцькій міській раді

Голова Волинського осередку Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору “Генерація успішної дії” Віталій Ткачук подякував Ігорю Поліщуку за його підтримку. Він наголосив, що діюче керівництво міста не соромиться вчитися, щоб зробити Луцьк кращим. За його словами, приємно спілкуватися з Ігорем Поліщуком, який надає постійну підтримку Волинському осередку Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору “Генерація успішної дії”.

gud.org.ua

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.