Луганські громадські організації допомагають неповносправним (Відео)

24 Січня 2012
Друкувати цю новину

Це відео розповідає про дві неймовірні історії особистісної боротьби, сильної волі та цілеспрямованості. У суспільстві, де люди з інвалідністю, будь то вродженою чи набутою, чи такою, що стосується молодих чи дорослих, часто виявляються забутими та покинутими.

Задля досягнення певних особистих звершень для успішної соціалізації люди з люди з інвалідністюстю часом докладають титанічних зусиль для подолання щоденних труднощів, на які ми, люди без інвалідності, часто не звертаємо уваги.

Ці дві короткі відео історії розповідають, як за сприяння громадських організацій, що відстоюють та захищають права неповносправних, дві різні людини з інвалідністю долають щоденні перешкоди, упередження та врешті-решт переборюють себе, щоб стати частиною чи повернутись назад у суспільство.

Їх було створено за сприяння Проєкту ПРООН «Розвиток громадянського суспільства» з метою розповсюдження успішного досвіду двох громадських організацій з Луганську та Луганської області.

Одна з організацій – грантоотримувачів, «Асоціація молодих осіб з інвалідністю Східного Донбасу – Схід», впровадила в Луганську проєкт, що передбачав створення моделі соціального партнерства в напрямку реалізації прав людей з інвалідністю на доступність освіти. Інша організація - Свердловська спілка осіб з обмеженими фізичними можливостями «Життя без бар’єрів» - сприяла створенню в м. Свердловськ безперешкодного життєвого середовища для людей з обмеженими фізичними можливостями. Відео демонструє історії позитивних змін в житті людей під час впровадження проєктів.

За детальнішою інформацією про діяльність Проєкту «Розвиток громадянського суспільства», прохання телефонувати за номером +38-044-584-3471

Програма розвитку ООН в Україні + Відео

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар