Лікарі провели унікальну операцію з пересадки рук

25 Липня 2017 Друкувати цю новину
Американець Джон Пек, який втратив обидві руки, погодився на складну експериментальну операцію по пересадці рук у Бостоні

Американець Джон Пек, який втратив обидві руки, погодився на складну експериментальну операцію по пересадці рук у Бостоні

Американець Джон Пек, який втратив обидві руки, погодився на складну експериментальну операцію в Бостоні. Протягом 13 годин 12 фахівців з різних галузей медицини проводили операцію по пересадці.

Йому пересадили чужі руки — хлопця, який пере цим загинув, а його сім'я погодилася пожертвувати його кінцівки для Джона.

Час після операції був найскладнішим. Джон відчував сильний біль. Йому було настільки важко, що він навіть хотів ампутувати нові руки. Та переборов себе. Переважили повага до праці лікарів та вдячність родині, яка погодилася пожертвувати йому кінцівки загиблого родича. Хлопець покинув думки про ампутацію і почав реабілітацію.

Протягом двох місяців Джон звикав до нових рук, робив різноманітні вправи. І отримав перші результати — до рук повернулася чутвливість, а біль став значно меншим. Уже зараз хлопець може погладити свого пса і стиснути руку коханої дівчини.

Лікарі обіцяють хлопця, що чутливість рук повністю повернеться за 9-12 місяців.

Подробиці у відеосюжеті:

Gazeta.ua

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук