Київський метрополітен планує запровадити новий порядок супроводу пасажирів з інвалідністю

4 Квітня 2018
Друкувати цю новину

3 квітня 2018 року працівниками Секретаріату НАІУ було протестовано нововведення КП Київського метрополітену щодо запровадження нового алгоритму супроводу маломобільних пасажирів.

Новація полягає в тому, що кияни та гості міста що відносяться до маломобільних груп населення, можуть заздалегідь замовити супровід працівників охорони метрополітену. Для цього за дві години зателефонувати за номером тел. (044) 238-55-11 та повідомити своє прізвище, ім’я, по-батькові, маршрут руху, станцію відправлення та станцію прибуття.

Приємно відзначити, що ті декілька хвилин що доводиться чекати працівників в/о на станції відправлення чи пересадки, з лихвою компенсуються подальшим слідуванням по маршруту без затримок на ескалаторах та сходах, аж до виходу на поверхню землі з підземного пішохідного переходу. Нововведення запроваджено на підставі нової редакції Інструкції про порядок проїзду в КП Київський метрополітен пасажирів, що відносяться до маломобільної групи населення.

З інструкцією  ви можете ознайомитись за наступним посиланням http://www.metro.kiev.ua/node/3921

Зараз відбувається реконструкція станції метро «Святошино»,  де будуть встановлені ліфти. Вона стане 17-ю станцією з 52-х Київського метрополітену доступною для пасажирів на візках.

В планах також встановлення елементів доступності для пасажирів з порушенням зору, зокрема: тактильних попереджувальних полос, контрастних та навігаційних елементів.

НАІУ висловлює слова щирої подяки керівництву та працівникам КП Київський метрополітен за розуміння проблематики маломобільних пасажирів та співпрацю у вдосконаленні роботи підприємства із поетапного забезпечення принципів універсального дизайну.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар