Київський майдан: незнайомець впізнав незрячого активіста, дав йому 200 гривень на брайль-вокс і зник

20 Квітня 2017 Друкувати цю новину

Київський майдан: незнайомець впізнав незрячого активіста, дав йому 200 гривень на брайль-вокс і зникПро святкові дива наяву написав у Фейсбуці Віталій Ткачук.

У дописі сказано:

«Великодні дива по дорозі на роботу!

Сьогодні вранці я стою на зупинці Київський майдан, очікуючи маршрутку на крупу і тут до мене підходить зовсім незнайома мені людина, чемно вітається і передає мені 200 гривень і каже, що це кошти на книги шрифтом брайля! Сказати, що я отетерів це нічого не сказати!

Я навіть не встиг подякувати цьому добродію, бо він одразу пішов, хоча я навздогін запитав, хто ви? кому саме дякувати? Але він очевидно хотів залишитись невідомим...

Знаєте, мені одразу згадалось Святе Писання, коли Ісус говорив слова, роби добро так, щоб ліва рука не знала що робить права...

Команда студії друку шрифтом брайля і я особисто висловлюємо щиру подяку цьому добродію і запевняємо всіх, що ми спільно з Волинська обласна друкарня і надалі будемо тішити незрячих новими книгами і іншими потрібними матеріалами шрифтом брайля.

Закликаємо лайкати наші сторінки у фейсбуці Braille Studio Генерація Успішної Дії / Волинь тим самим ви будете читати останні наші новинки.

В BrailleStudio ви можете замовити друк і видання будь-якої продукції шрифтом Брайля – інформаційні буклети, меню, інструкції, програми заходів, листівки, періодичні видання, і звісно, книги.

Для нас дуже важливо, аби незрячі люди читали якісні, цікаві, сучасні і різнопланові книги, тому ми будемо вдячні за вашу підтримку, відгуки та пропозиції.

Наші реквізити:

Реквізити для перерахунку коштів: ВОО ВГО «Генерація успішної дії» ЄДРПОУ 37004147 Р-р 26008055511197 МФО 303440 у Волинській філії ПАТ КБ «ПриватБанк».

ВЕЛИКІ ТА ДИВНІ ДІЛА ТВОЇ, ГОСПОДИ!!!!!»

Район. Луцьк

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар