Кубок України з голболу (чоловіки): з мріями та планами на майбутнє

2 Грудня 2019 Друкувати цю новину

Кубок України з голболу (чоловіки): з мріями та планами на майбутнє

М'яч з дзвіночком та спеціальна темна пов’язка на очі, що не пропускає світло - ось головні атрибути голбольних змагань. Кубок України з цього неймовірно захопливого виду спорту для людей з порушеннями зору, у тому числі – тотально незрячих – нещодавно пройшов у Полтаві.

У цьогорічному кубку України з голболу серед чоловіків призові місця традиційно розподілили між собою команди Полтавської області. Учасники української національної збірної з голболу розділилися на дві команди, аби відточити свою майстерність на спортивному майданчику. Втім, цього разу боротьбу показали і юні голболісти з інших областей.

10 команд з різних регіонів України змагалися за золоту медаль кубку, яка дісталася чоловічій команді "Полтавська область - І". З рахунком 8:4 вона обіграла команду "Полтавська область - ІІ". Відповідно, остання стала другою. Третє місце -  у спортсменів з Черкащини. До речі, у складі обох полтавських команд виступають члени національної збірної України, тож такий фінал був цілком передбачуваним.

Спортсмени, які вперше потрапили на кубок України, та й по суті - всі учасники змагань - повернулись у свої домівки з новими мріями та налаштуваннями на наполегливу працю, а національна паралімпійська збірна команда з голболу - на ще активнішу підготовку до Токіо-2020.

Відео: #BroadcastMediaCenter

Прес-служба НКСІУ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.