Актуальні питання та перспективи розвитку системи комплексної реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю

Актуальні питання та перспективи розвитку системи комплексної реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю
3 Жовтня 2019
Друкувати цю новину

В Ужгороді розпочалась Всеукраїнська конференція на тему „Актуальні питання та перспективи розвитку системи комплексної реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю”. Захід пройде 3-5 жовтня 2019 року.

Організатори: Національна Асамблея людей з інвалідністю України; Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації, Медико-соціальний реабілітаційний центр «Дорога життя»; КРУ «Обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю».

В ході конференції учасники матимуть можливість обговорити наступні питання: впровадження послуги раннього втручання в Україні; проблеми та перспективи надання соціальних послуг особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальної недостатності, психічних розладів та комплексних уражень;  а також реабілітаційні технології в роботі з дітьми та дорослими особами з інвалідністю внаслідок комплексних уражень.

Участь у конференції беруть представники громадських організацій, що об’єднують осіб з інвалідністю, керівники та фахівці установ та організацій, які працюють у сфері реабілітації та надання соціальних послуг особам з інвалідністю,  центральних та місцевих органів влади.

Захід присвячено 20 – й річниці МСРЦ „Дорога життя”.

  Категорія: