Круглий стіл: «Забезпечення гендерної рівності в умовах пандемії COVID-19»

26 Березня 2021
Друкувати цю новину

24 березня 2021 року на запрошення організаторів представниці\ки НАІУ взяли участь у роботі круглого столу на тему: «Забезпечення гендерної рівності в умовах пандемії COVID-19».

Організатори: Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, Посольство Канади в Україні та ООН Жінки в Україні.

Понад 50 представниць та представників органів державної влади, міжнародних інституцій та громадянського суспільства були присутні на онлайн-заході.

В ході круглого столу було презентовано низку досліджень щодо впливу COVID 19 на права жінок в Україні, а також учасники обговорили питання діяльності органів влади з мінімізації негативного впливу пандемії на забезпечення гендерної рівності; запобігання і протидії домашньому насильству; підтримки жінок з вразливих груп в умовах пандемії, тощо. Йшлося також про вплив КОВІДу на сфери освіти, охорони здоров’я, занятості в Україні, приєднання України до міжнародної ініціативи «Партнерство Біарріц» та Міжнародної коаліції за рівну оплату праці.

Відкрив захід Голова Комітету Лубінець Д.В., виступили з доповідями народна депутатка України Ю.В.Льовочкіна, Урядова уповноважена з питань гендерної політики К.Б. Левченко, Перша заступниця Міністра охорони здоров’я України Садов’як І.Д., заступниця Міністра соціальної політики України Ревук О.М.,  заступник Міністра розвитку  громад та територій України Корховий І.Г., Голова Відділу міжнародного розвитку Посольства Канади в Україні Ешлі Малруні, Керівниця Офісу ООН Жінки в Україні Еріка Квапілова, Постійна представниця ПРООН в Україні Дафіна Герчева, Голова Моніторингової Місії ООН з прав людини Матільда Богнер, представники органів державної влади, громадських організацій.”

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар