Кроки до незалежного життя

Кроки до незалежного життя
8 Серпня 2017
Друкувати цю новину

Бути незалежним, реалізувати мрію, зрозуміти себе, бути  корисним у соціумі – це мрія кожної людини. У багатьох випадках інвалідність стає перепоною до реалізації власних мрій. Що робити? Не боятися вийти за межи своїх обмежень. Як?

Проєкт «Кроки до незалежного життя» реалізується  громадською організацією «Паросток» спільно з Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації за фінансової підтримки благодійного фонду Фінляндії «ABILIS».

Діяльність даного проєкту спрямована на сприяння підвищенню якості життя для дорослих осіб з інвалідністю в громаді, а саме  надання арт-терапевтичної підтримки та створенню рівних можливостей для навчання водінню осіб з порушенням опорно-рухового апарату, які проживають в межах м. Вінниця та Вінницької  області.

Якщо Ви маєте інвалідність і бажаєте вести активний і повноцінний спосіб життя, то запрошуємо долучитися до участі у проєкті! 

Разом із спеціалістами проєкту Ви зможете покращити якість свого життя, а для цього потрібно пройти певні кроки – Кроки до незалежного життя:

Крок 1 повірити в себе, у свої сили та можливості. У цьому Вам допоможе психолог проєкту.

Крок 2 –  навчитися водінню, отримати водійські права та у подальшому керувати влісним автомобілем, що надасть можливість вести повноцінне життя. Також водійські права дадуть можливість подальшого працевлаштування та безперешкодного доступу до робочого місця. У цьому Вам допоможуть досвідчені інструктори Вінницького обласного Автоучкомбінату, який успішно працює з 1944 року.

 У рамках проєкту переобладнано автомобіль марки Маzda 3 (установлено комплект ручного управління).

До кінця 2017 року 15 осіб з інвалідністю матимуть змогу безкоштовно пройти курс навчання водінню та отримати водійські права у Вінницькому обласному автоучкомбінаті.  Крім того, люди з інвалідністю зможуть отримати детальну інформацію про те, як повернутися до водіння автомобіля після нещасного випадку або хвороби.

Крок 3 – гармонізувати свої почуття та емоції, розвинути комунікаційні та соціальні навички, що буде сприяти інтеграції та соціалізації в суспільстві. У цьому Вам допоможуть арт-терапевтичні майстерні, метою яких є проведення майстер-класів, занять з арт-терапії для дорослих осіб з інвалідністю від 35 років і старше із застосуванням сучасних арт-терапевтичних методик.

 Крок 4діяти та досягати своїх мрій і цілей!

За детальною інформацією щодо участі у проєкті звертайтеся за телефоном 067 783 10 61.

 

 

 

 

 

 Голова правління ГО «Паросток»   Саранча Ірина

 

 

  Категорія: