Крокуємо до самостійності

5 Липня 2018
Друкувати цю новину

Національна Асамблея людей з інвалідністю України, Управління праці та соціального захисту населення Харківської міської ради спільно з ГО «Харківський Центр реабілітації молодих осіб з інвалідністю та членів їх сімей «Право вибору» 06-08 липня 2018 року проводять семінар-тренінг «Крокуємо до самостійності».

Семінар-тренінг розпочнеться за адресою: 6 липня - м. Харків, вул. Киргизька, 19, конференц-зал готелю «Sun Light», 7-8 липня – вул. Киргизька 10 з 10.00 до 18.00

 Початок реєстрації:  06 липня  об  11.00 год.

Метою семінару-тренінгу «Крокуємо до самостійності» є формування у підлітків з інвалідністю по зору сукупності знань, умінь і навичок для самостійного життя, зокрема безпечного пересування в просторі, самостійного орієнтування в ньому, набуття здатності бути мобільними, як з використанням, так і без використання технічних засобів, основ успішної комунікації тощо.

В рамках семінару-тренінгу відбудеться презентація ГО «Заплющ очі. Дивись серцем» та УГКЦ Біблії для дітей надруковану шрифтом Брайля.

Дане видання Біблії для дітей, зокрема для дітей з порушенням зору, приурочене вшануванню року Біблії в Україні. Ця Біблія несе Євангелізаційний, місійний та об’єднавчий процес. Книга надрукована в такий спосіб, що спершу дитина буде потребувати ознайомлення із самим текстом – звичайним та шрифтом Брайля, а тоді вже зможе відчитати й самі малюнки, які також нанесені на матеріал цим самим шрифтом.

В семінарі бере участь  Ханна Марія Прохарчик – тифлопедагог, спеціаліст з орієнтування у просторі (Польща)

Наші контактні телефони: 0634754542, 0674183209 -  Бутенко Валентина Антонівна.

 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар