«Кожен має право на працю: партнерство для покращення можливостей працевлаштування людей з інвалідністю»

8 Травня 2015
Друкувати цю новину

imagesФонд Східна Європа в партнерстві з Благодійним фондом розвитку комп’ютерних та інформаційних технологій для осіб з інвалідністю «АІК» реалізує проєкт «Кожен має право на працю: партнерство для покращення можливостей працевлаштування людей з інвалідністю». Проєкт виконується за фінансової підтримки британської благодійної організації «Всесвітня єврейська допомога» (WorldJewish Relief).

Метою дворічного проєкту є сприяння працевлаштуванню в сфері інформаційних технологій та покращенню матеріальних можливостей людей з особливими потребами. Основний фокус проєкту зосереджено на таких потребах беніцифіарів, як: брак можливостей для дистанційної освіти, упередження з боку роботодавців, необхідність підвищення якості та спектру надання послуг з працевлаштування для людей з інвалідністю серед організацій та державних інституцій, що опікуються людьми з особливими потребами.

В рамках проєкту було розроблено дистанційні курси з таких ІТ спеціальностей, як: комп’ютерна грамотність, HTML, CSS, Python, PHP, SQLite, Java SE. Пілотна група з 90 людей з особливими потребами зі всієї України вже розпочала навчання.

Ми розуміємо, що навчання пілотної групи – це лише частина успіху. Нам важливо збільшити шанси людей з інвалідністю знайти гідну роботу. Тому ми залучаємо до співпраці як державні інституції, що опікуються людьми з особливими потребами, так і компанії, які потенційно можуть працевлаштовувати нашу цільову групу.

Таким чином, запрошуємо HR спеціалістів та менеджерів, відповідальних за підбір персоналу у ІТ компаніях прийняти участь у тренінгу «Особливості працевлаштування людей з інвалідністю».

В рамках тренінгу будуть розглядатися такі питання, як: норми законодавства щодо працевлаштування людей з інвалідністю, пошук спеціаліста з інвалідністю, адаптація робочого місця, етика спілкування з представниками різних нозологій інвалідності, адаптація людини з інвалідністю у колективі тощо.

Даний тренінг буде організовано у Харкові та у Львові.

Тренінг у Харкові відбудеться 13 травня в конференц-залі «Харків» готелю Прем’єр Палас за адресою: пр. Правди, 2.

Тренінг у Львові відбудеться 26 травня в конференц-залі готелю «Панорама» за адресою: пр. Свободи 45.

Просимо підтвердити участь у заході у Харкові до 11 травня, а у заході у Львові до 21 травня, написавши листа на електронну пошту oshavarova@eef.org.ua.

У разі виникнення запитань, звертайтеся до Ольги Шаварової, координатора проєктів Фонду Східна Європа за телефоном (044) 200-38-24, або електронною поштою на адресу oshavarova@eef.org.ua.

Детальніше про проєкт за посиланням: http://bit.ly/1IoYzjG.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар