Котенко Сергій на Чемпіонаті України з дзюдо серед спортсменів з вадами зору

26 Лютого 2015 Друкувати цю новину

В м. Рівне у приміщенні спортивного клубу «Олімпійські надії» відбувся чемпіонат України з дзюдо серед спортсменів з вадами зору в якому прийняли участь команди з Волинської, Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Одеської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Рівненської областей, м.Києва (11 команд-учасниць). Загалом прийняло участь 57 спортсменів.

690904001424863535

У змаганнях прийняли участь члени збірної Паралімпійської збірної команди України, чемпіони Європи. У змаганнях серед чоловіків нагороди розігрувались у 9-ти вагових категоріях: до 50, 55, 60, 66, 73, 81, 90, 100, понад 100 кг.

Чемпіон України 2014 року, срібний призер чемпіонату світу Котенко Сергій представляв Київську область і виступав у ваговій категорії до 73 кг і посів ІІІ місце на цих змаганнях.

Управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації ,адміністрація Київського регіонального центру «Інваспорт» вітає призера змагань Котенко Сергія та його тренера Каштанову А.В. і бажає міцного здоров'я та нових спортивних досягнень.

Київська ОДА

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.