Корекційні заняття, уроки лікувальної фізкультури та консультації фахівців – на Львівщині відкрили сучасний інклюзивно-ресурсний центр

14 Травня 2019 Друкувати цю новину

Корекційні заняття, уроки лікувальної фізкультури та консультації фахівців - на Львівщині відкрили сучасний інклюзивно-ресурсний центр

Для дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років у місті Золочеві (Львівська обл) відкрили сучасний інклюзивно-ресурсний центр. У ньому надаватимуть комплексну оцінку розвитку дітей, а також проводитимуть з ними, за потреби, корекційні заняття.

У приміщеннях центру створили безбар'єрний простір для осіб з порушеннями опорно-рухового апарату. Будівлю, зокрема, обладнали пандусом та спеціальним санвузлом.

Корекційні заняття, уроки лікувальної фізкультури та консультації фахівців - на Львівщині відкрили сучасний інклюзивно-ресурсний центр

Для того, щоб під час консультацій діти почували себе комфортно, у закладі створили окрему кімнату з новими меблями та дидактичними матеріалами. Там також передбачили кабінет для практичного психолога, логопеда, реабілітолога та методичний кабінет. У центрі є актова зала, де надалі проводитимуть урочистості.

Серед іншого, вихованці центру зможуть пройти реабілітаційні заняття в басейні та соляній кімнаті.

На облаштування Золочівського інклюзивно-ресурсного центру використали кошти державної субвенції та спонсорської допомоги.

МОН України

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.