Координаційна рада на Волині

Координаційна рада на Волині
21 Травня 2015
Друкувати цю новину

Picture (1)Волинський центр соціальної реабілітації дітей-осіб з інвалідністю Міністерства соціальної політики України ініціював створення координаційної ради з питань реабілітації дітей-осіб з інвалідністю. У черговому засіданні, що відбулось 15 травня 2015 року, взяли участь представники департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації, відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, центру соціально-психологічної допомоги, центру соціальної реабілітації дітей-осіб з інвалідністю, голова батьківського комітету центру, голова комітету громадських організацій осіб з інвалідністю області, а також керівники громадських організацій «Янголятко», «Даун-синдром», «Центр розвитку дитини» та батьки дітей з інвалідністю.

Волинський центр соціальної реабілітації дітей-осіб з інвалідністю розрахований на 100 дітей, з яких 30 – постійного перебування разом з батьками. Впродовж року проходять реабілітацію понад 300 дітей.

В центрі працюють логопеди, в медичному блоці є масажний, фізіотерапевтичний, стоматологічний, офтальмологічний кабінети; кімнати первинного прийому педіатра та психологічної допомоги. Спортивний блок закладу складають спортивна зала, кабінет лікувальної фізкультури та тренажерна зала. Багато реабілітаційного обладнання для обладнання кабінетів центру, зокрема обладнання «Альмашкіргалантереї», кабінету лікувальної фізкультури, фізіотерапевтичного та офтальмологічного кабінетів закуплено обласним відділенням Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, яке підтримує дружні стосунки з центром з перших днів його заснування.

На засіданні схвалено Положення про координаційну раду з питань реабілітації дітей-осіб з інвалідністю, розглянуто питання щодо проблем інтеграції дітей-осіб з інвалідністю до інших закладів для отримання реабілітаційних, освітніх та корекційних послуг, обговорено можливість створення на базі центр соціальної реабілітації дітей-осіб з інвалідністю експериментальної групи для дітей з діагнозом ранній дитячий аутизм, напрацьовано шляхи вирішення існуючих проблем та намічено плани подальшої роботи.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

  Категорія: