Конвенція ООН про права осіб з інвалідністю

4 Квітня 2017 Друкувати цю новину

В березні НАІУ було видано брошуру «Конвенція ООН про права осіб з інвалідністю» за кошти Посольства Франції в Україні. Це перше в Україні перевидання даної Конвенції після внесення Українським Парламентом відповідно до зауважень Комітету ООН змін в термінологію, а саме зміни дискримінаційного терміну «інвалід» на правовий: «особа з інвалідністю».

Розповсюдження даної брошури розпочато серед громадських організацій України, місцевих адміністрацій, центральних та місцевих органів влади, об’єднань фахівців, що працюють у сфері надання послуг особам з інвалідністю.

Якщо бажаєте отримати брошюру

Видання розповсюждеється безкоштовно, але для адміністрування цієї діяльності нам потрібен офіційний запит (лист). Де б зазначалися Ваші П.І.Б., посада (де та ким Ви працюете), назва організації, а також повна поштова адреса.

Також Ви можете направити лист-запит (де буде зазначена назва необхідних Вам видань, а також потрібна їх кількість) за цією електронною адресою: office@naiu.org.ua

Або написати листа за адресою:

м. Київ, вул. Рейтарська, 8/5, офіс 110,
або подзвонити за тел. 279-61-82.

НАІУ виражає щиру вдячність за постійну допомогу и підтримку Посольству Франції в Україні.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.