Триває конкурс проєктів “Стратегічні ініціативи з впровадження раннього втручання в Україні. Збільшення спроможностей батьківських громадських організацій ”

by sancho | 27 Грудня 2018 12:34

Конкурс розроблений і проводиться в рамках Проєктів «Батьківська адвокація раннього втручання (РВ) в Україні – стратегічне планування та регіональні міні-проєкти» та «Збільшення здібностей громадських організацій (ГО), керованих батьками, підтримувати забезпечення реформ, спрямованих на права і потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні», які впроваджуються HealthProm (HP), ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» (НАІУ) і БФ «Інститут раннього втручання» (БФ ІРВ) за фінансової підтримки Міжнародного фонду Відродження та ЄС. Проєкти спрямовані на підтримку батьківських ГО в їх зусиллях з адвокації РВ на місцях.

Основна мета ініціативи полягає в підтримці батьківських ГО для того, щоб вони грали ключову роль в реформах, які дозволять дітям з інвалідністю та / або особливостями розвитку мати хороший старт у житті. Основна мета досягається за допомогою вирішення трьох конкретних завдань:

- підтримка батьківських ГО в створенні та розвитку платформ для конструктивного політичного діалогу з питань раннього втручання, а також розробці стратегії адвокаційної діяльності по просуванню РВ;

- зміцнення репрезентативності та статусу батьківських громадських організацій та їх компетенцій в наданні вагомих аргументів представникам урядових структур;

- створення можливостей для батьківських ГО та представників ЗМІ стимулювати інтерес громадськості до потреб і прав дітей з інвалідністю, висвітлювати дії державних органів влади по впровадженню послуги РВ.

Для досягнення перерахованого в рамках Проєктів передбачено надання міні-грантів для підтримки ініціатив по підвищенню спроможностей батьківських ГО, бути ефективними партнерами в розробці та впровадженні РВ в Україні.

Мета конкурсу: підтримати батьківські ГО в реалізації стратегічних ініціатив з адвокації РВ і підвищення рівня обізнаності громадськості з даної теми, а також збільшення спроможностей батьківських ГО та їх партнерів з розробки та реалізації стратегічних планів.

Завдання конкурсу:

Проєкт може бути спрямований на виконання одного або декількох завдань.

У конкурсі можуть брати участь недержавні некомерційні організації, які відповідають наступним критеріям:

- наявність статусу юридичної особи;

- наявність статусу неприбутковості;

- організація представляє інтереси батьків, які виховують дітей з порушеннями розвитку / інвалідністю (сімей);

- організація проявила інтерес до просування послуги раннього втручання в Україні, в тому числі шляхом участі в батьківському русі з просування РВ (проявили себе активними учасниками становлення Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні»).

Проєктні пропозиції приймаються до 19 січня 2019 р. за електронною поштою: rvu.parents@gmail.com[1]

Завантажити Положення про конкурс[2] та форму заявки[3].

 

Endnotes:
  1. rvu.parents@gmail.com: mailto:rvu.parents@gmail.com
  2. Положення про конкурс: http://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2018/12/polozhennya-pro-konkurs-proektiv_2018.doc
  3. форму заявки: http://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2018/12/proektna-propozytsiya_2018.docx

Source URL: https://naiu.org.ua/konkurs-proektiv-strategichni-initsiatyvy-z-vprovadzhennya-rannogo-vtruchannya-v-ukrayini-zbilshennya-spromozhnostej-batkivskyh-gromadskyh-organizatsij/