Конкурс на розробку ескізного проєкту багатофункціонального реабілітаційного центру

17 Квітня 2015 Друкувати цю новину

550c4445ec732_1426867269Благодійний фонд «Національне Відродження» оголошує відкритий конкурс на розробку ескізного проєкту багатофункціонального реабілітаційного центру допомоги учасникам бойових дій, членам їхніх родин та людини з інвалідністюм на 200 ліжко-місць.

Благодійний фонд «Національне Відродження» – благодійна неприбуткова організація, що створена з метою здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства та окремих категорій осіб. Предметом діяльності Фонду є діяльність, спрямована на підвищення соціального добробуту та захисту громадян України.

Загальна інформація про проєкт

Благодійний фонд «Національне Відродження» оголошує відкритий конкурс на розробку кращого ескізного проєкту для побудови розгалуженого багатоповерхового реабілітаційного центру лікування хребта і суглобів на 200 ліжко-місць.

Мета та предмет конкурсу.

Метою конкурсу є  відібрати для втілення на ділянці до 10 соток в місті Києві кращий ескізний проєкт об’ємно-просторового вирішення побудови розгалуженого багатоповерхового (до 7-ми поверхів) реабілітаційного центру лікування хребта і суглобів на 200 ліжко-місць з обов’язковим використанням новітніх досягнень в галузі підводної тракції.

Після отримання пропозицій і під час їх розгляду представники благодійного фонду можуть контактувати з заявниками для отримання роз‘яснень або уточнень, які будуть потрібні для адекватної оцінки пропозицій.

Предметом тендеру є пропозиція та інші документи, форма та зміст яких мають відповідати умовам, викладеним у цьому технічному завданні.

Технічне завдання

Створення на ділянці до 10 соток в місті Києві якісно нового ескізного проєкту об’ємно-просторового вирішення побудови розгалуженого багатоповерхового (до 7-ми поверхів) реабілітаційного центру лікування хребта і суглобів на 200 ліжко-місць з обов’язковим використанням новітніх досягнень в галузі підводної тракції.

Очікувані результати

Реалізація максимально ефективного ескізного проєкту щоб, у підсумку, наблизить якість реабілітаційного центру та загального ландшафту до європейських стандартів.

Реалізація ескізного конкурсного проєкту дозволить вирішити важливі проблеми функціонування проєктованого реабілітаційного центру, надання йому додаткового полюсу притягання.

Застосування сучасних методів та технологій формування ландшафту, визначення стратегічних напрямків сталого розвитку щодо реабілітаційного центру на середньо- та довгострокову перспективу. Можливість інтегрувати пропозиції конкурсного проєкту до генерального плану забудови ландшафту, який наразі перебуває на стадії розробки.

Умови проведення конкурсу

Конкурс є відкритим і проводиться без обмеження кількості учасників, професійний рівень яких відповідає вимогам, встановлених умовами конкурсу. Конкурс проводиться в один тур.

До участі у Конкурсі запрошуються дипломовані фахівці та авторські колективи фахівців в галузі архітектури, студенти, що мають відповідний професійний рівень. Один учасник або спеціалізована компанія може подати на конкурс необмежену кількість робіт.

Конкурс передбачає персональну форму подання проєктів та документів, що їх супроводжують. Участь у конкурсі безкоштовна.

Організатор конкурсу забезпечує дотримання умов конкурсу та зберігання конкурсних проєктів під час його проведення. Конкурсні проєкти подаються анонімно.

Критерії відбору та оцінки робіт:

 • відповідність проєкту умовам та вимогам Конкурсу;
 • зручність планування внутрішніх приміщень;
 • гармонійність і масштабність поєднання з навколишнім середовищем;
 • вартість проєктування.

Проєкти можуть бути не прийняті до розгляду:

 • які надійдуть несвоєчасно;
 • проєкти, подані не в повному обсязі;
 • проєкти, що не відповідають вимогам і тематиці конкурсу.

Визначення переможців:

Переможців Конкурсу визначає журі, склад якого затверджує організатор конкурсу.

Конкурс уважається таким, що відбувся, якщо на нього подано не менше трьох Конкурсних проєктів.

Рішення журі є остаточним і не може бути змінено, зокрема, організатором конкурсу.

Журі Конкурсу проводить відбір кращих робіт, автори яких стають лауреатами Конкурсу, а серед них виділяє переможця Конкурсу.

За результатами конкурсу найкращий проєкт обирається для його реалізації і відповідно з переможцем Конкурсу буде укладено договір підряду на будівництво розгалуженого багатоповерхового (до 7-ми поверхів) реабілітаційного центру лікування хребта і суглобів на 200 ліжко-місць.

З переможцем Конкурсу буде розроблено план дій по співробітництву з благодійним фондом на довгострокову перспективу з залученням міжнародних фундацій та можливістю отримання технологічної та фінансової допомоги.

Замовник та журі залишають за собою право не обрати переможця в Конкурсі, в разі якщо жоден з проєктів не буде вдало вирішувати мету Конкурсу.

Вимоги до подання конкурсних матеріалів

Перед учасниками Конкурсу ставиться завдання розробки проєктних пропозицій багатофункціонального двоповерхового реабілітаційного центру допомоги учасникам бойових дій, членам їх родин та людини з інвалідністюм на 50 ліжко-місць з прилеглою територією.

Склад Конкурсного проєкту

Графічна частина:

 • схеми – обґрунтування ідеї;
 • ситуаційна схема розташування будинку в системі наявної території, генплан;
 • пропозиції щодо благоустрою території;
 • об’ємно-просторове рішення (тривимірні візуалізації, аксонометрія, розгортки тощо), необхідне для обґрунтування та розкриття ідеї і теми проєкту;
 • планування поверхів, принципові перетини;

Текстова частина:

 • пояснювальна записка з обґрунтуванням концепції проєкту (при необхідності) - не більше 3-ьох аркушів А4-формату;
 • формат презентаційних матеріалів: планшети формату А0, не більше 2-ох ( pdf, 300 dpi). Вітається слайд шоу, відеоролик, макет.

Терміни конкурсу

Офіційний старт реєстрації 11 квітня 2015р.

Кінцевий термін реєстрації учасників 18:00 11 червня 2015р.

Кінцевий термін подання проєктних робіт 18:00 26 червня 2015р.

Оголошення результатів (представлення робіт, призерів та переможця) 04 липня 2015р.

Організатор Конкурсу має право на подальше використання конкурсних робіт з некомерційними цілями (розміщення в Інтернеті, у друкарських виданнях, на виставкових стендах тощо).

Організація, компанія, особа, що подала свою роботу на Конкурс, погоджується з цим положенням та його статтями.

Перелік документів, які мають бути надані учасником конкурсу:

 1. Заповнена Реєстраційна картка учасника у відкритому конкурсі ;
 2. Копія Свідоцтва про державну реєстрацію, або Виписка з ЄДРПОУ(для фіз.осіб копія паспорту 1-3 стр.);
 3. Копія документу про статус платника податків(для фіз.осіб ідентифікаційний код).

Подання пропозицій.

Для набуття статусу учасника Конкурсу необхідно зареєструватися на сайті благодійного фонду «Національне Відродження» www.ukraine-911.org, з поміткою «Відкритий конкурс», заповнивши відповідну реєстраційну картку або за адресою електронної пошти благодійного фонду «Національне Відродження» office@ukraine-911.org, з поміткою «Відкритий конкурс» і направленням реєстраційної картки.

Реєстрація означає прийняття учасником програми Конкурсу.

Ескізні проєкти разом з супровідними документами прохання надсилати на електронну пошту благодійного фонду «Національне Відродження» office@ukraine-911.org.

В разі великого об’єму ескізного проєкту його можна надіслати в закритому конверті з поміткою «Відкритий конкурс» до благодійного фонду «Національне Відродження» на адресу: 04070, м. Київ, вул. Спаська, 31-б.

Файли

Ресурсний центр ГУРТ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.